12/08/2014

Agnieszka Borzym we WPROST BIZNES

Agnieszka Borzym dołączyła do zespołu Platformy Mediowej Point Group SA jako dyrektor zarządzający WPROST BIZNES. To nowe stanowisko w strukturze Grupy PMPG.

agnieszka-borzymBorzym od 13 lat jest związana z rynkiem mediów. Współtworzyła sukcesy rynkowe i sprzedażowe Wydawnictwa Westa-Druk, wydawcy tytułów „Angora”, „Mobile Internet” i „F1 Racing”. Jest ekspertem rynku mediów i komunikacji marketingowej, ma bogate doświadczenie menadżerskie. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim.

Jako dyrektor zarządzający WPROST BIZNES będzie się zajmowała całokształtem spraw związanych z pierwszym wyłącznie cyfrowym magazynem w Platformie Mediowej Point Group SA Dotyczy to zarówno wypracowania strategii produktu, precyzyjnego określenia grup docelowych, jak i współpracy z partnerami biznesowymi i mediowymi.

Moim celem jest rozwój tygodnika WPROST BIZNES. Chcę doprowadzić do sytuacji, gdy po wydanie elektroniczne będą sięgali nie tylko menadżerowie czołowych polskich spółek, ale wszyscy zajmujący się biznesem. Pragnę, by ten tygodnik stał się wiodącym opiniotwórczym magazynem we wszystkich kwestiach biznesowych – mówi Agnieszka Borzym.  – Jednocześnie doświadczenia związane z rozwojem pierwszego e- magazynu w Grupie PMPG będą mogły być wykorzystane w innych tytułach Grupy – dodaje.

(RED)