28/02/2012

Aktualizacja Navmax do wersji 3.4.

Aplikacja nawigacyjna Navmax doczekała się pierwszej znaczącej aktualizacji. W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja zapewnia zwiększony o 30% zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu. W połączeniu z kilkoma znaczącymi poprawkami w funkcjonalności samej aplikacji i wprowadzoną najnowszą siatką ulic, sięgającą 99% pokrycia całej populacji, Navmax ma być najbardziej dokładną aplikacją nawigacyjną w Polsce.

 

Navmax oficjalnie wszedł na rynek 4 stycznia tego roku. Obecnie działa na systemy Android oraz Windows Mobile. Na marzec 2012 roku zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na system iOS (wszystkie iPhone’y i iPad’y) a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa na systemie operacyjnym Bada 2.0.

W dwa miesiące po oficjalnym starcie aplikacja doczekała się aktualizacji. Wersja 3.4 posiada najnowsze mapy drogowe całego kraju. Usprawnieniu uległa także flagowa usługa Navmax Traffic Control (obserwacja utrudnień w ruchu w czasie rzeczywistym), która zasięg został zwiększony o 30% względem poprzedniej wersji.

Twórcy Navmaxa pomyśleli też spacerowiczach. Nowa możliwość wyznaczenia trasy „na przełaj” przydać się może wszystkim, którzy po pracy lub w weekend postanowią zaznać spaceru w mniej znanej okolicy. Po wyjściu z samochodu zapamiętujemy aktualną pozycję w „Ulubionych” i następnie wybieramy się na spacer. Gdy nadejdzie czas powrotu funkcja „na przełaj” sprawi, że Użytkownik Navmax nie będzie miał problemów z powrotem do samochodu.

Bezpłatny 30 dniowy test Navmax – wejdź na stronę http://navmax.com.pl lub pobierz z Android Market.