02/11/2021

Allegro Smart w promocji 39 zł za cały rok!

Lubimy takie promocje! I mniejsza o powód: czy to dlatego, że cała branża w listopadzie prześciga się w promocjach, czy dlatego, że Amazon ostro wchodzi na nasz rynek i nie ma zamiaru zadowolić się nr 2. Jedno jest pewne: teraz możecie kupić Allegro Smart  w promocji za 39 zł za cały rok i jest to naprawdę dobra cena!

Allegro Smart w obniżonej cenie – z 49 zł do 39 zł za cały rok – obowiązuje do 23 grudnia br. Dla tych, którzy jeszcze nie znają Allegro Smart, garść informacji co za to otrzymujecie:

  • darmowa i błyskawiczna dostawa do paczkomatów i punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy,
  • darmowa dostawa kurierem również od 4o zł za zakupy (było 80 zł)
  • darmowe zwroty
  • punkty odbioru: paczkomaty InPost, Orlen Paczka, Poczta Polska, Żabka, Orlen, UPS

Czy warto? Jeszcze jak! W zależności od kosztów dostawy danego sprzedawcy, taki zakup zwróci się Wam po 2-3 zakupach. A przez resztę roku od sprzedawców oznaczonych Smart kupujecie na Allegro nie płacąc za dostawę.

Allegro Smart w promocji

Allegro Smart w promocji

Allegro to wciąż największa w Polsce platforma zakupowa, z największą liczbą sprzedawców i z naprawdę bardzo dobrze działającą obsługą klienta. Niedawno na polskim rynku pojawił się od dawna oczekiwany światowy gigant, czyli Amazon. I swoją ofertą postawił Allegro w dość trudnej sytuacji.

Amazon kontra Allegro

Co zaproponował Amazon? Za 49 zł opłaty rocznej – przypomnijmy, tyle “standardowo” kosztował Allegro Smart za rok przed promocją – otrzymujemy:

  • bezpłatne dostawy i zwroty BEZ LIMITU kwoty zakupów
  • dostęp do filmów na platformie VOD Amazon Prime
  • dostęp do gier na platformie Amazon Prime Gaming

Oferta Amazonu wygląda lepiej. Za taką samą cenę (w porównaniu do regularnej opłaty za Allegro Smart) mamy dostęp do filmów (oferta nie jest jeszcze tak duża jak Netflixa czy CDA Premium) i gier. A poza tym nie musimy robić zakupów za minimum 40 zł. Warto też dodać, że Amazon kilka dni temu poinformował o wprowadzeniu na nasz rynek swoich przystawek do streamingu wideo – Fire TV.

Ale Allegro nadal ma więcej sprzedawców i ich oferta jest po prostu większa! Czy ruch Allegro z obniżką ceny za pakiet Allegro Smart to początek wojny cenowej między obiema firmami? Trudno powiedzieć. Cena Smarta i tak jest dość niska za to co oferuje, więc raczej nie należy spodziewać się większych obniżek.

Jeżeli jeszcze nie korzystacie z Allegro Smart lub korzystacie i chcecie przedłużyć swój abonament, to teraz jest bardzo dobra ku temu okazja.

(RED)