11/01/2010

AMX Optima 8×8 HDMI w ofercie Veracomp

Matryca AMX Optima 8×8 HDMI pozwala na transmisję sygnałów audio i wideo w rozdzielczości Full HD na złączach HDMI. Nowy produkt AMX może być wykorzystywany w miejscach, w których prezentowane są obrazy i dźwięki pochodzące z wielu źródeł, np. podczas dużych imprez czy w centrach handlowych.

Urządzenie jest matrycą 8×8 – posiada osiem wejść i tyle samo wyjść HDMI, umożliwiając podłączenie do ośmiu zewnętrznych źródeł sygnału, jak DVD czy Blu Ray. Wszystkie treści mogą być prezentowanie w tym samym czasie na wielu lub jednym ekranie, także w rozdzielczości Full HD.

AMX Optima 8x8-HDMI

Optima 8×8 HDMI jest rozwiązaniem kompatybilnym z HDMI 1.3 oraz w pełni wspierającym HDCP. Matryca jest też wyposażona w nowatorską technologię AMX HDCP InstaGate®, pozwalającą na zmniejszenie do minimum latencji przy podłączaniu do niej nowego odbiornika.

Nowy AMX pozwala również na przesyłanie sygnału audio/wideo na znaczne odległości, bez obawy o utratę jakości dźwięku i obrazu. W tym celu urządzenie posiada możliwość zamontowania kart ze złączami RJ45 i przesyłania sygnałów po skrętce Cat5 na odległość do 30m.

AMX Optima 8x8-HDMI Front-High

W ofercie pojawiły się również tzw. Repeatery Cat5, pozwalające na zwiększenie maksymalnej odległości, na jaką można bezstratnie wysyłać sygnał – aż do 90m.

Urządzenie można nabyć w Veracomp i jest oferowane pojedynczo lub w zestawach z kartami RJ45, Repeaterami i kompletem niezbędnych kabli połączeniowych. Gwarancja na Optima 8×8 HDMI wynosi 3 lata.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Nakręć się na święta - testowanie w Full HD z Samsung

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...