25/08/2015

Aplikacja „The Voice of Poland – Zostań Trenerem”

Wraz z rozpoczęciem 6. edycji popularnego programu rozrywkowego The Voice of Poland, producenci postanowili wprowadzić na polski rynek nową aplikację, dzięki której każdy będzie mógł poczuć się jak Wirtualny Trener. Aplikacja będzie dostępna do pobrania już od 29 sierpnia br.

Bezpłatna aplikacja The Voice of Poland – Zostań Trenerem na smartfony i tablety to mnóstwo zabawy dla wszystkich fanów programu. Główną zaletą aplikacji jest to, że jest dostosowana do każdego z etapów programu – za jej pomocą każdy użytkowników będzie mógł obrócić swój wirtualny fotel, aby powiedzieć: Chcę Ciebie! W kolejnych etapach daje także możliwość oceniania występujących wokalistów w czasie rzeczywistym, w trakcie emisji odcinków. Co więcej, każdy z Wirtualnych Trenerów będzie mógł zbudować swoją własną wirtualną drużynę i rywalizować z innymi użytkownikami.

Aplikacja to nie tylko możliwość zostania Wirtualnym Trenerem, to również dostęp do wszystkich zakulisowych newsów. To właśnie tutaj znajdą się ciekawostki o Trenerach, ich karierze i drużynach, aktualności i ekskluzywne materiały z planu programu. Aplikacja będzie dostępna na smartfony i tablety z systemem Android.

Aplikacja "The Voice of Poland – Zostań Trenerem"

(RED)