24/04/2012

Becker Professional 50 – bez kompromisów

Becker Professional 50 to najnowszy model urządzenia nawigacyjnego klasy Premium i pierwszy wyposażony zarówno w dożywotnią aktualizację map oraz dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Europie (w tym w Polsce). Dodatkowo Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających nawigację: interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, wybieranie głosowe adresu w języku polskim Becker OneShot, uczącą się nawigację i nawigację 3D Premium.

Becker Professional 50 został wyposażony w funkcję dożywotniej aktualizacji map 44 krajów Europy. Dzięki temu użytkownicy, którzy zarejestrują się w usłudze w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia, otrzymają do trzech darmowych aktualizacji rocznie. Dodatkowo model został wyposażony w dożywotnio opłacone HQ TMC, które pozwala na omijanie utrudnień w ruchu w całej Europie oraz Premium HQ TMC w Polsce, Niemczech, Słowenii, Skandynawii i na Węgrzech.

Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających płynną jazdę. Interaktywny asystent kierowcy Becker SituationScan analizuje m. in. aktualną sytuację na wybranej trasie w oparciu o prędkość przejazdu danego odcinka. Jeśli jest on zbyt wolny, to może zaproponować alternatywną trasę oraz podać inne przydatne informacje. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane w widoku 3D.

Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję uczącej się nawigacji, która na podstawie historycznych danych i funkcji omijania natężenia ruchu automatycznie unika zakorkowanych przejazdów. Becker Professional 50 uczy się również najlepszych tras na podstawie danych zebranych podczas jazdy oraz od innych użytkowników dzięki anonimowej wymianie danych poprzez program Content Manager. Każdy kierowca zarejestrowany w programie ma wpływ na precyzję kalkulowanych tras oraz może się nauczyć użytecznych objazdów i skrótów na mniej znanym terenie.

Z okazji premiery Becker Professional 50 zostało również rozszerzone portfolio akcesoriów dla urządzeń nawigacyjnych. Mały, poręczny pilot bezprzewodowy 360° łączy w sobie elegancki wygląd oraz intuicyjną obsługę. Można go bezinwazyjnie zainstalować w każdym miejscu we wnętrzu pojazdu. Po zainstalowaniu umożliwia obsługę większości funkcji nawigacyjnych poprzez pokrętło. Umieszczono na nim również dodatkowe przyciski kierujące bezpośrednio do podglądu mapy, a w modelach Active 50 i Transit 50 do zestawu głośnomówiącego Bluetooth i wybierania głosowego adresu Becker OneShot. Pilot bezprzewodowy jest kompatybilny z modelami Ready 50, Active 50 i Transit 50.

Przeczytaj także:   AutoMapa 5.5 – nowy rozdział w historii nawigacji

Sugerowana cena detaliczna 1099 zł.

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...