10/03/2010

Belkin dla zmotoryzowanych iUżytkowników

Belkin wprowadził na rynek dwa rozwiązania, ułatwiające korzystanie z iPhone’a w samochodzie – TuneCast Auto Universal oraz uchwyt samochodowy, umożliwiający zainstalowanie urządzenia na szybie.

TuneCast Auto Universal to nadajnik radiowy, który pozwala w łatwy sposób słuchać muzyki z iPhone’a lub iPoda bez konieczności używania dodatkowych kabli, czy specjalnych przejściówek. Wykorzystując samochodowy system audio, TuneCast podłączony do iPhone’a/iPoda automatycznie wyszukuje częstotliwość radiową FM, na której odbiór muzyki będzie najczystszy, za co odpowiada technologia ClearScan.

Urządzenie zostało skonstruowane tak, aby można było z niego korzystać w maksymalnie prosty sposób. Dlatego wyposażono je w wyświetlacz o wysokim kontraście, dwa programowalne przyciski do wyboru programu oraz specjalny przycisk PRO, który odpowiada za optymalizację i wzmocnienie głośności. iPhone’a podłączymy poprzez gniazdo 3,5mm, jednak dzięki wbudowanemu portowi USB, TuneCast może posłużyć także do ładowania dodatkowych urządzeń.

Drugą z nowości jest uchwyt umożliwiający zainstalowanie odtwarzacza Apple na przedniej szybie samochodu. Urządzenie umożliwia obsługę iPhone’a zarówno w pionie, jak i poziomie, zapewniając maksymalną stabilność. Uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iPodów.

Sugerowane ceny brutto urządzeń:
TuneCast Auto Universal (F8Z439ea): 249 PLN
Uchwyt samochodowy do iPhone’a (F8Z453cw): 139 PLN

O dostępność produktów w Polsce zadbała firma iSource.