02/09/2016

Bezgłośne myszki od Logitecha

Logitech zaprezentował swoje pierwsze bezgłośne myszki – bezprzewodowe Logitech M330 Silent Plus i Logitech M220 Silent. Oba urządzenia charakteryzują się wysoką precyzją, wytrzymałością i kliknięciem, które nie generuje dźwięku.

Poziom natężenia dźwięku kliknięcia został zredukowany o ponad 90 proc., dzięki czemu myszki są praktycznie bezgłośne, oferując przy tym tradycyjne wrażenie kliknięcia. Ponadto, zastosowana w nowych urządzeniach technologia Logitech Advanced Optical Tracking gwarantuje precyzję śledzenia ruchu na niemal każdej powierzchni. M330 Silent Plus jak i M220 Silent współpracują z systemami Windows, Mac, Chrome oraz Linux i zapewniają bezprzewodowe połączenie w odległości do 10 metrów dzięki bezobsługowemu nano odbiornikowi.

Bezgłośne myszki od Logitecha

Logitech M330 Silent Plus oferuje do 2 lat pracy na baterii. Dopasowana do osób praworęcznych mysz została wyposażona w miękkie, gumowe, specjalnie wymodelowane uchwyty. Natomiast Logitech M220 Silent jest dedykowana prawo i leworęcznym użytkownikom. Dzięki długiej pracy na baterii – nawet do 18 miesięcy – i mobilnej konstrukcji bardzo dobrze sprawdzi się w podróży.

Logitech M330 Silent Plus będzie dostępna w październiku 2016 roku, w cenie 169 PLN. Mysz M220 będzie dostępna w tym samym czasie, w cenie 109 PLN.

Bezgłośne myszki od Logitecha

(RED)