21/07/2009

Bezpieczne wakacje -zwolnij tam, gdzie trzeba

Firma Harman/Becker udostępniła na stronie mybecker.com bezpłatną aktualizację do oprogramowania najnowszych urządzeń nawigacyjnych Becker Traffic Assist: Z102, Z203, Z204 i Z205. W połączeniu z innymi funkcjami urządzeń zapewni ona bezpieczną podróż nawet w największe upały.

Zwolnij tam, gdzie trzeba. Aplikacja “Becker Special Edition” POI Finder dla najnowszych urządzeń wprowadza do nich wszystkie lokalizacje stałych fotoradarów w Europie. Pomoże to użytkownikom zachować czujność, gdy będą zbliżać się do niebezpiecznych miejsc. Dane można aktualizować nawet codziennie przez Internet, przez pierwszy rok bezpłatnie.

z-205 traffic-assist

Dzięki ponad 700 000 dodatkowych punktów użyteczności publicznej kierowca bez problemu zaplanuje spokojną podróż. Szeroki wybór restauracji, hoteli, kempingów oraz bezpłatnych parkingów na każdej trasie sprawi, że prawdziwe wakacje rozpoczną się już w momencie wyruszenia w drogę. POI Finder wskaże również warsztaty samochodowe i stacje sprzedające gaz lub biopaliwo. Dodatkowo producent udostępnił listę miejsc z dostępem do darmowego Internetu.