30/08/2017

Dziś polska premiera Bitdefender 2018

Dziś oficjalna premiera produktów Bitdefender 2018 w Polsce. Nowa seria programów antywirusowych Bitdefender 2018 to łącznie siedem aplikacji ochronnych, wśród których każdy może wybrać produkt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

W nowej serii znalazły się: Family Pack, Total Security, Internet Security, Antivirus Plus, Antivirus for Mac, Mobile Security for Android oraz nowość – Mobile Security for iOS.

bitdefe

Bitdefender Antivirus Plus 2018
Pakiet dla osób, które potrzebują podstawowej ochrony na komputery z systemem Windows. Zawiera funkcje takie jak: skaner antywirusowy, ochrona bankowości internetowej i sieci, skanowanie luk, niszczarkę plików, menadżer haseł, ochronę przed atakami ransomware i phishing, doradcę ochrony wi-fi oraz autopilot Bitdefender.

Bitdefender Internet Security 2018
Chroni komputery z systemem Windows, jednak został on wzbogaconyo dodatkowe funkcje takie jak: firewall, ochrona kamery internetowej, asystent rodzica, oraz szyfrowanie plików. Bitdefender Internet Security zawiera zatem wszystkie możliwe opcje, jakie oferuje Bitdefender 2018 do ochrony właśnie systemu Windows.

Bitdefender Family Pack 2018
Jest to najwyższy pakiet ochrony, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego. Pozwala chronić nielimitowaną liczbę urządzeń za pomocą jednej licencji! Dedykowany jest zatem dla rodzin, które posiadają wiele urządzeń w domu – zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych. Pakiet Family Pack 2018 zawiera wszystkie funkcje, jakie posiada program Bitdefender Internet Security, z dodatkową opcją poprawy optymalizacji systemu. Warto wspomnieć, że dzięki temu pakietowi możemy chronić również telefony z systemem Android, IOS, a także komputery pracujące na systemach Mac.

Bitdefender Total Security 2018
Komercyjny odpowiednik Bitdefender Family Pack, zatem idealnie nadaje się do małych firm, które oprócz komputerów chcą chronić także firmowe telefony. Poza innym licencjonowaniem, posiada te same funkcje co wspomniany Bitdefender Family Pack. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować go także w domu.

Bitdefender Antivirus for Mac 2018
Przeznaczony do ochrony urządzeń z systemem MacOS. Jego funkcjonalność jest zbliżona do programu Bitdefender Antivirus Plus. Zapewnia podstawową ochronę dla użytkowników Mac’ów. Dostępny także w pakietach Bitdefender Family Pack i Bitdefender Total Security.

Bitdefender Mobile Security for Android
Aplikacja przeznaczona do ochrony urządzeń z systemem Android. Oprócz skanera antywirusowego wyposażona jest w moduł antykradzieżowy, który pozwala zlokalizować zagubiony telefon. Aplikacja dostępna jest także w pakietach Bitdefender Family Pack i Bitdefender Total Security.

Przeczytaj także:   Wideorejestratory coraz popularniejsze wśród polskich kierowców

Bitdefender Mobile Security for iOS (darmowy)
Zupełna nowość od firmy Bitdefender do ochrony urządzeń z systemem IOS. W tym momencie aplikacja posiada tylko kilka podstawowych funkcji, dlatego producent udostępnia ją za darmo do pobrania w sklepie iTunes. Po aktualizacji i wprowadzeniu nowych funkcji, Mobile Security for iOS będzie można zakupić osobno, albo w pakietach Bitdefender Family Pack lub Bitdefender Total Security.

Użytkownicy korzystający ze starszych wersji oprogramowania Bitdefender mogą bezpłatnie zaktualizować swoje programy do wersji 2018. Wszystkie dostępne pakiety z serii Bitdefender 2018 można testować przez miesiąc, zakładając darmowe konto Bitdefender Central, w którym zarządza się posiadanymi licencjami.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...