10/10/2022

Bogactwo możliwości w darmowej platformie PrestaShop

Pakiet PrestaShop zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć sprzedaż online: gotową stronę internetową ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, moduły do zarządzania sklepem i kontami klientów, narzędzia do marketingu Twoich produktów w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter i wiele innych.

Bogactwo możliwości w darmowej platformie PrestaShop

Wykorzystaj potencjał PrestaShop bez przepłacania

PrestaShop to darmowe i otwarte rozwiązanie e-commerce. Jest to w pełni funkcjonalny system sklepowy, który pozwala na rozpoczęcie sprzedaży swoich produktów w internecie. 

To oprogramowanie istnieje już od ponad 10 lat, co oznacza, że przeszedł wiele iteracji i ulepszeń. Oferuje takie funkcje, jak:

1) Szeroka gama bramek płatności

2) Obsługa wielu języków

3) Recenzje produktów

4) Narzędzia optymalizacji SEO

A to tylko wciąż kilka przykładów z brzegu, gdyż do oprogramowania możemy pobrać niezliczoną ilość modułów z prestashop support.

Jest to oprogramowanie e-commerce typu open source, które pozwala każdemu założyć i zarządzać sklepem internetowym, świetna opcja dla małych firm lub przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność w e-commerce bez wydawania pieniędzy na drogie oprogramowanie.

PrestaShop zapewnia wygodę intuicyjnego interfejsu, ale oferuje wiele funkcji do zarządzania sklepem. Zawiera również tysiące rozszerzeń udostępnianych przez zewnętrznych programistów, które pozwalają dostosować witrynę do konkretnych potrzeb, takich jak stylizacje witryny, sklepy odzieżowe lub restauracje. Można je poznać przeglądając zasoby prestashop webp.

Jakie były początki platformy Prestashop?

PrestaShop został stworzony w 2006 roku przez grupę francuskich programistów i projektantów. Został pobrany ponad 100 milionów razy i tworzy ponad 1,8 miliona sklepów na żywo. PrestaShop to platforma e-commerce typu open source, która działa na stosie LAMP. To oznacza, że może być hostowana na dowolnym systemie operacyjnym, w tym Windows lub Linux. Jest również dostępny w wielu językach.

Sukces PrestaShop wynika z szerokiej gamy funkcji, które ułatwiają każdemu założenie sklepu internetowego przy niewielkiej lub zerowej wiedzy technicznej. Oprogramowanie obejmuje wszystko, od zarządzania zapasami, przez narzędzia obsługi klienta, po optymalizację SEO, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze

PrestaShop to zatem kompletne oprogramowanie e-commerce typu open source, które można bezpłatnie używać, wdrażać i modyfikować. Jest to potężne, elastyczne i łatwe w użyciu narzędzie. Może ją wdrażać i modyfikować każdy. Ma możliwość oferowania narzędzi na poziomie korporacyjnym z łatwością obsługi pakietu na poziomie podstawowym.

Jest to łatwa w obsłudze, skalowalna i wydajna platforma ecommerce, która pozwoli Ci rozpocząć własny biznes. Zapewnia szeroką gamę funkcji i narzędzi do zarządzania produktami, zamówieniami, klientami i finansami pomimo braku wysokich opłat za licencję oprogramowania. Jest to więc również bardzo przystępne cenowo rozwiązanie dla małych firm z ograniczonym budżetem. Przystępny interfejs pozwala łatwo wykorzystać jej potencjał.

(RED)