06/07/2021

CDA TV – usługa zostanie uruchomiona w te wakacje

CDA uruchomi usługę transmisji telewizji w modelu OTT. Spółka uzyskała w kwietniu tego roku wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz zawarła stosowne umowy z poszczególnymi stacjami i dostawcami. Nowa usługa o nazwie „CDA TV” wraz z planami taryfowymi zostanie zaprezentowana i uruchomiona jeszcze w te wakacje.

CDA TV, jak CDA Premium

Spółka CDA S.A. – właściciel usługi CDA Premium, będącej jedną z najpopularniejszych w Polsce platform z filmami na życzenie oraz serwisu cda.pl – zawarła z kilkudziesięcioma podmiotami umowy licencyjne na dystrybucję sygnału telewizyjnego w modelu OTT (telewizja linearna w technologii Over-The-Top). Wśród partnerów są między innymi tacy nadawcy BBC Studios Distribution Ltd., A+E Networks UK, Kino Polska TV S.A., Telewizja Polsat Sp. z o.o. oraz wielu innych.

CDA TV

Nowa usługa dostępu do telewizji będzie nosiła nazwę CDA TV. Szczegółowe plany, dostępne w nich stacje oraz ceny zostaną zaprezentowane w momencie uruchomienia usługi. A to nastąpi jeszcze w trakcie tych wakacji. Usługa będzie dostępna w modelu subskrypcyjnym, tak jak i CDA Premium. Dzięki temu widzowie zyskają możliwość korzystania z telewizji bez konieczności wiązania się długoterminowymi umowami.

Pogodzi oczekiwania odbiorców

CDA TV to naturalne rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty. Rosnąca popularność VOD jest niezaprzeczalna, ale przywiązanie sporej części widzów do tradycyjnej telewizji nadal jest równie silna. Nasza propozycja pogodzi różne oczekiwania odbiorców. Da im możliwość łatwego korzystania w jednym miejscu zarówno z bogatej biblioteki filmów na żądanie jaką jest CDA Premium, jak i wielu różnych kanałów telewizyjnych oferowanych przez CDA TV. A dodatkowym atutem będzie elastyczny i łatwy do zarządzania model subskrypcyjny, z którego w każdej chwili można zrezygnować.mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA S.A.

W kwietniu br. spółka CDA S.A. podpisała umowę ze spółką SGT. Zapewnia ona CDA dostęp do systemu dystrybucji sygnału telewizyjnego oraz integrację z infrastrukturą niezbędną do świadczenia usług dostępu do telewizji. W maju nawiązała współpracę z fundacją „Nasza Wizja”. W kwietniu Urząd Komunikacji Elektronicznej wpisał spółkę CDA S.A. do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Nowa usługa dostępna będzie na stronie http://www.cda.pl/tv oraz poprzez aplikację CDA dedykowaną dla urządzeń mobilnych oraz Smart TV.

Przeczytaj także:   Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

(RED)

 

Udostępnij ten artykuł...
Tagi:

Czy mamy rewolucję na rynku CBD?

Polska spółka biotechnologiczna z Wrocławia – Healthcann – została wyróżniona tytułem „Produkt roku” za m.in. pastylki do ssania CBD 10 mg marki Canaticann.  Pastylki powstały z wykorzystaniem autorskiej technologii AdvanDrop, która ma zrewolucjonizować efektywność dostarczania do organizmu związków z konopi, ale nie tylko. Opracowana i zgłoszona do międzynarodowej ochrony patentowej przez Healthcann technologia AdvanDrop, rozwiązuje […]

Udostępnij ten artykuł...

Software house. Jakie aplikacje stworzy dla biznesu?

Obserwujesz czasem swoich konkurentów biznesowych. Widzisz, że intensywnie inwestują w nowe oprogramowanie. Z jakichś powodów nie wystarczają im gotowe rozwiązania. Zamawiają swoje aplikacje w software house. A potem? Zaliczają skok jeśli chodzi o wzrost dochodów. Udostępnij ten artykuł…Przeczytaj także:   Licencja na legalne granie muzyki z dowolnego źródła

Udostępnij ten artykuł...

Internet domowy – co to takiego? Gdzie szukać ciekawych ofert od operatorów?

Wybór odpowiedniego dostawcy internetu to dla wielu osób kluczowa kwestia, szczególnie w domach jednorodzinnych na wsiach i obrzeżach miast. O ile w nieruchomości dostępny jest światłowód, o tyle sprawa się komplikuje kiedy możesz skorzystać wyłącznie z oferty internetu bezprzewodowego. Chcesz wiedzieć, jaki internet domowy sprawdza się najlepiej? Jak ominąć limity transferu danych? Podpowiadamy! Oferty internetu […]

Udostępnij ten artykuł...