21/07/2009

Ciesz się przestrzennym dźwiękiem

Firma Media-Tech wprowadza do swojego portfolio kolejny produkt z wyższej półki.Tym razem są to zaawansowane, wielozadaniowe słuchawki VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET MT3530. Dostarczany przez MT3530 dźwięk jest czysty i bardzo szczegółowy, co sprawia, że zestaw jest  bardzo dobrym sprzętem dla miłośników gier i kina domowego.

VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET sprawiają, że gry komputerowe stają się niesamowicie realne, usłyszysz w nich bowiem to, czego nie jesteś w stanie usłyszeć z wolnostojących głośników – wyróżnisz lokalizację różnych odgłosów tła (samochodów, deszczu, wiatru) – dźwięk jest rzeczywisty.

Z kolei precyzyjny i czuły mikrofon umożliwi niezakłócone porozumiewanie się graczy w trakcie gier zespołowych. Równie realistyczne co gry komputerowe staną się filmy akcji.

Słuchawki są duże i  masywne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, a materiał wyściełający nauszniki jest wyjątkowo delikatny. Elastyczność konstrukcji sprawia, że MT3530 bardzo dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Ponadto pałąk wraz z wyściełanym amortyzatorem ułatwia dopasowanie urządzenia do głowy użytkownika, eliminując jednocześnie nieprzyjemne uciski.

Media-Tech MT3530

Specjalna konstrukcja umożliwia wygodne i praktyczne składanie słuchawek, dzięki czemu zajmują one dużo mniej miejsca, a co za tym idzie łatwo zabrać je ze sobą w podróż.

Przewód łączący słuchawki ze źródłem dźwięku jest bardzo długi (3m) i elastyczny – wyeliminowane zostały więc ograniczenia wynikające z konieczności przebywania w pobliżu źródła dźwięku.

Na kablu zamontowany został moduł umożliwiający regulację poszczególnych grup kanałów dźwiękowych (przód, tył, centralny, subwoofer) oraz regulację głośności i funkcję wyciszenia mikrofonu.

Na uwagę zasługują nauszniki, które dobrze izolują uszy, co zabezpiecza przed wdzieraniem się zewnętrznych dźwięków. Jest to bardzo istotne szczególnie w mieście, gdzie szum uliczny potrafi skutecznie zakłócić odsłuch oraz  w podróży, gdy mimo obecności współpasażerów można poczuć odrobinę prywatności.

Do zestawu dołączony został sterownik pozwalający w pełni wykorzystać moc tych głośników.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Wyjątkowo trwałe słuchawki od Media-Tech

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...