11/10/2009

Coraz większe promocje w outlecie iSource

Warszawski outlet firmy iSource rozszerza swoją ofertę i obniża ceny. W sklepie, uruchomionym w czerwcu przez wyłącznego dystrybutora firmy Apple w Polsce, można kupić m.in. komputery, akcesoria do iPoda i iPhone, w tym etui i słuchawki, oraz inny sprzęt w cenach o 20%-90% niższych, niż w standardowej ofercie.

Outlet mieszczący się w warszawskich Włochach przy ul. Działkowej 85, oferuje nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, belkin leather foliosprzęt powystawowy i potestowy, a także tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele. W tej chwili oferta sklepu obejmuje ponad 120 produktów marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4 czy Crumpler, jednak planowany jest jej rozwój, zarówno pod względem liczby produktów, jak i ich rodzajów.
Apple

Jedną z najlepszych ofert aktualnej oferty sklepu są słuchawki douszne Apple MA850G/A. Są one nowe, przecenione jedynie ze względu na niekiedy lekko przybrudzone opakowania. Można je kupić za 165 zł, podczas gdy w standardowej ofercie kosztują 320 pln brutto.

Słuchawki  dedykowane są do wszystkich modeli iPodów, jednak zapewnią doskonałą jakość dźwięku także w innych odtwarzaczach muzycznych.Umieszczony na słuchawkach pilot umożliwia w iPhone 3G odbieranie i kończenie rozmów. W outlecie iSource, wraz z nimi otrzymasz efektowne pudełko ochronne, które zabezpieczy słuchawki przed uszkodzeniami mechanicznymi w plecaku czy torbie.

belkinHitem cenowym są również etui do iPodów i iPhone, firm Belkin i Gear4 – można je kupić już od 5 zł oraz głośniki Logitech GŁOŚNIKI PURE-FI za 429 pln brutto podczas gdy standardowa cena wynosi: 659 pln brutto .

– Ceny w ofercie outletu są dużo niższe niż w oficjalnym cenniku, dlatego oferta zmienia się dosyć szybko, praktycznie codziennie. Dotyczy to zwłaszcza komputerów, głośników czy stacji dokujących, ale często zmienia się także asortyment akcesoriów do iPoda i iPhone. – tłumaczy Paweł Martyniuk.  – Przed wybraniem się do sklepu, warto sprawdzić czy interesujący nas produkt jest w ofercie outletu. – dodaje.

Aktualna lista produktów dostępnych w sprzedaży outletu iSource wraz z cennikiem i specjalną ofertą tygodnia jest dostępna na stronie www.isource.pl/outlet Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.