19/04/2011

Coś jeszcze do notebooka od Vobis

Kupując notebooka, często myślimy „Może coś jeszcze, do kompletu?”, szczególnie jeżeli chcemy go wykorzystać w pracy lub nauce. I niestety czasami rezygnujemy, każdy budżet ma swoje ograniczenia. Tym razem mamy dylemat z głowy, dokładając tylko złotówkę, w sklepach Vobis Digital dostaniemy drukarkę.

Zasady tej promocji są proste: do każdego zakupionego notebooka firmy Samsung można dołożyć drukarkę, za symboliczną opłatę. Chodzi o laserowe urządzenie Samsung ML-1860, które doskonale sprawdzi się w wydrukach wszelkich tekstów i potrzebnych nam dokumentów. Jego aktualna cena rynkowa to ponad 300 zł, więc oszczędność jest spora. Drukarka posiada kompaktowe wymiary, nowoczesny design oraz intuicyjną obsługę, a przede wszystkim jest bardzo wydajna (prędkość druku: 18 stron A4 na minutę).

W Vobis znajdziemy całą paletę nowoczesnych notebooków firmy Samsung, od uniwersalnych modeli (ceny poniżej 2000 zł), aż po ultrawydajne maszyny dla ambitnych użytkowników. Koreański producent radzi sobie na tym bardzo wymagającym rynku coraz lepiej. Pod względem popularności marki, Samsung znajduje się w ścisłej czołówce liderów sprzedaży.

Akcja promocyjna potrwa tylko do 23 kwietnia b.r., więc czasu nie pozostało już zbyt wiele. Zakupów można dokonać we wszystkich salonach sieci Vobis Digital  lub bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem sklepu internetowego Vobis.pl.