03/08/2009

Denon: premiera amplitunera kina domowego HD – AVR-3310

Nowo zaprojektowana dyskretna końcówka mocy to konstrukcja Mono Amp dzięki czemu prezentowany dźwięk jest niezwykle dynamiczny i jednocześnie pełen detali. Kolejnym elementem mającym wpływ na jakość dźwięku jest układ D.D.S.C. HD, w skład którego wchodzą dwa 32-bitowe procesory DSP SHARC, procesor AL24 Plus podnoszący rozdzielczość dźwięku do 24 bitów, Master Clock centralnie taktujący wszystkie podzespoły oraz dyskretne przetworniki C/A i A/C.

Denon AVR3310

Amplituner posiada również Clock Jitter Reducer minimalizujący niepożądane zniekształcenia jitter ze wszystkich cyfrowych źródeł, łącznie z HDMI.

AVR-3310 dokonuje 10-bitowej obróbki obrazu i wyposażony jest w 12-bitowe wyjście sygnału wideo z cyfrową redukcją szumu i zaawansowaną korektą obrazu SD i HD realizowaną przez procesor ABT.

Denon AVR3310

Amplituner AVR-3310 posiada dostęp do sieci przez wbudowaną kartę sieciową LAN. Możliwe jest odtwarzanie strumieniowe dźwięku i obrazu z komputera PC/MAC (DLNA) oraz dostęp do około 10.000 internetowych stacji radiowych i serwerów muzycznych Napster (wymagana subskrypcja). Jeżeli setup urządzenia przez wyświetlacz lub graficzne menu ekranowe GUI jest niewystarczający możliwe jest skorzystanie z przeglądarki internetowej.

Cena AVR-3310 to 5900 zł.