30/09/2009

DIALOG 50 + łączy pokolenia

Z szacunków ekspertów wynika, że po 2010 roku osoby starsze będą stanowić blisko 20% populacji europejskiej, a już dziś w naszym kraju liczba ludzi powyżej 50 roku życia przekracza 12,5 miliona.  Telefonia DIALOG od października br. wprowadza ofertę dedykowaną tej grupie klientów. „DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” umożliwi im stworzenie pakietu usług w oparciu o telefon stacjonarny i telewizję cyfrową oraz opcjonalnie internet.

Oferta „DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” została opracowana w oparciu o prognozy demografów i wyniki badań marketingowych, zarówno własnych, jak i zleconych niezależnemu instytutowi badawczemu Pentor Research International.  W Polsce w wiek emerytalny zaczynają już wchodzić „baby boomers”, czyli bardzo liczne pokolenie powojennego wyżu demograficznego. Zdaniem unijnych ekspertów z Eurostatu, w 2060 r. na trzech pracujących Polaków przypadać będzie przynajmniej dwóch emerytów, a odsetek osób po 80 roku życia wzrośnie aż 4,5-krotnie.

„DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” to pakiet telefonu stacjonarnego i cyfrowej telewizji, oraz  – opcjonalnie – internetu.

Klient wybiera jeden z dwóch profili telefonicznych:
– Komfortowy  (nielimitowane krajowe połączenia stacjonarne w weekendy) – od 40 zł brutto w umowie na 2 lata,
– lub Nieograniczony (nielimitowane połączenia stacjonarne we wszystkich krajach UE przez całą dobę) – od 50 zł brutto w umowie na 2 lata.
Każdy z profili uwzględnia dodatkowe 100 nieodpłatnych minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
Do telefonu abonent otrzymuje cyfrową telewizję składającą się z:
– 40 kanałów pakietu domowego – za 39 zł brutto
– i 9 kanałów z pakietów tematycznych: Wiedza (m.in. Planete i BBC Knowledge) oraz Dziecko (m.in. CBeeBies i MiniMini) – bezpłatnie w umowie na 2 lata lub 50 % taniej w umowie na rok.

Opcjonalnie każdy klient może skorzystać z usługi dostępu do szerokopasmowego internetu. Tutaj wysokość opłat abonamentowych uzależniona jest od szybkości internetu oraz czasu trwania umowy. Opłaty za internet zaczynają się od 42 zł brutto.

Nowa propozycja DIALOGu przeznaczona jest dla nowych i dotychczasowych abonentów indywidualnych w wieku powyżej 50 roku życia, w zasięgu sieci kablowej spółki. Oferta będzie dostępna do 31 grudnia 2009 r.