08/12/2009

Dialog na Gwiazdkę

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.

dialogKlient przystępujący do promocji ma możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich pakietów tematycznych (nieaktywnych w momencie uruchamiania promocji) w terminie od 1 do 31 grudnia 2009 r. Ofertą promocyjną objętych jest aż 28 pakietów tematycznych, m.in. Rozrywka, Kino, Sport, Kobieta, Dzieci, Wiedza czy Historia. Po zakończeniu okresu promocyjnego za aktywne pakiety tematyczne będzie naliczana opłata zgodnie z Cennikiem usługi DIALOGmedia.

Do promocji można przystąpić w bardzo prosty sposób – poprzez akceptację regulaminu umieszczonego na ekranie telewizora w Menu –> Dodaj/Usuń pakiety TV –> Gwiazdkowe Prezenty. Akceptacji dokonuje się jednym przyciskiem pilota od dekodera na ekranie TV. W przypadku braku chęci dalszego korzystania z pakietów można z nich zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Rezygnacja odbywa się także w wygodny dla klienta sposób – za pomocą pilota.

Do końca roku abonenci DIALOGmedia mogą również przez miesiąc bezpłatnie korzystać z pakietów premium Canal+ i HBO. Kontynuując umowę, otrzymają nieodpłatnie na kolejny miesiąc jeden wybrany bądź oba pakiety kanałów. Przez następne 10 miesięcy korzystają z promocyjnych cen: w przypadku pakietu CANAL + miesięczna opłata wynosi 29,90 zł brutto, HBO – 22,90 zł brutto, natomiast oba pakiety są dostępne cenie 52,80 zł brutto/ miesiąc..

I ostatni mikołajkowy prezent: obecnie klienci DIALOGmedia mogą skorzystać także z promocji na wybrane filmy familijne w wypożyczani filmów VoD.

http://dialogmedia.pl/promocje,45.html

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   ZenFone 4 Pro – stworzony do mobilnej fotografii

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...