25/07/2010

Disney na żądanie w UPC

UPC Polska wprowadza czwarty  Kanał na Żądanie. Klienci UPC mogą korzystać ze zgromadzonych w jednym miejscu, najpopularniejszych produkcji z portfolio Disney Channel.

To doskonała propozycja w okresie wakacyjnym, kiedy dzieci mają dużo wolnego czasu, a rodzice chcą im zapewnić atrakcyjną rozrywkę. Oferta jest dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów będących w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.

DISNEY NA ŻĄDANIE jest dostępny poprzez czerwony przycisk na kanałach Disney Channel i Disney XD w Telewizji Cyfrowej UPC lub po naciśnięciu przycisku „on demand” na pilocie.

Oferta Disney Channel nie jest jedyną propozycją w UPC NA ŻĄDANIE skierowaną do młodszych użytkowników Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci mogą wybierać spośród ponad 20 pełnometrażowych filmów familijnych, takich jak „Charlie i Fabryka Czekolady”, „Zebra z klasą”, czy cztery części przygód Harry’ego Pottera. Ponadto dostępne są również bezpłatne treści: kanałów JimJam takie jak „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam” i Cartoon Network, między innymi „Atomówki” czy „Laboratorium Dextera”.

(RED) Zobacz także: Audyt SEO oraz Artykuły Sponsorowane