12/04/2016

Doberman do ochrony laptopa

Laptop kupuje się nie tylko by zaoszczędzić miejsca w mieszkaniu, ale również by móc z niego korzystać poza swoim domem. Jednak przenoszenie drogiego sprzętu bez odpowiedniego zabezpieczenia niesie ze sobą spore ryzyko. Z myślą o takiej sytuacji firma Natec przygotowała torbę Doberman.

W Dobermanie bezpieczeństwo naszemu laptopowi zapewnić ma m.in. sztywna rama czy wzmocniona tylna ściana i boki torby. Dodatkowo środek wyłożono miękkim materiałem, tak, żeby sprzęt był chroniony z każdej strony. Prócz zabezpieczenia urządzenia przed zniszczeniem, torba powinna móc także pomieścić w sobie jak największą ilość dodatkowych akcesoriów. Doberman daje możliwość umieszczenia w głównej walizce laptopa o wielkości – w zależności od wersji – do 15,6 lub 17,3 cala oraz kilka innych przyrządów. Do tego dochodzą także siateczki na zewnątrz torby i umieszczona z przodu duża kieszeń na dokumenty (zawierająca także mniejsze kieszonki na drobne przedmioty, takie jak telefon czy klucze).

By ułatwić przewożenie laptopa podczas dalszych podróży, Dobermana zaopatrzono w system trolley: dzięki niemu torbę można przymocować do rączki walizki, co ma wpłynąć nie tylko na komfort, ale także zminimalizować ryzyko kradzieży sprzętu.

Torba Doberman występuje w dwóch wersjach, 15,6 i 17,3, a ich ceny to kolejno 54 i 59 zł.

Torba Doberman

Torba Doberman

(RED)