21/10/2010

Duży kaliber – COWON X7 120GB i 160GB

Już z początkiem listopada Polscy klienci jako jedni z pierwszych na świecie będą mogli nabyć, najnowszy produkt marki Cowon , zapowiadany już od dawna jako następca modelu X5.

Cowon X7 to twardo dyskowy odtwarzacz o dużej pojemności skierowany dla tych, którzy nie maja ochoty na ciągłe kopiowanie muzyki/filmów a chcą mieć całą bibliotekę pod ręką. Do dyspozycji mamy zatem 120GB lub 160GB pojemności HDD.

Pomimo wykorzystania twardego dysku producent pomyślał o tym aby długość działania była równie imponująca jak pojemność. I tak Cowon X7 potrafi odtwarzacz muzykę przez bite ponad 100 godzin, a filmy około 10 godzin.
Oglądanie filmów na X7-mce ma być czystą przyjemnością bowiem producent wyposażył sprzęt w dotykowy ekran 4,3” o – jak zapewnia – krystalicznej wręcz jasności.   Ogrom kodeków audio/video jakie obsługuje urządzenie powoduje iż można raz na zawsze zapomnieć o komputerze. Dodatkowo świetnie zaprojektowany interfejs użytkownika tzw. Smart Widget sprawia, że obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna.


To co symbolizuje Cowona to realistyczna jakość brzmienia. Przejęty przez Cowona system studyjny BBE+ czy autorski JetEffect 3.0 potrafią uzyskać niesamowita barwę poprzez regulację innowacyjnych  rozwiązań w filtrach EQ jakie zastosowano. Jednocześnie poczucie realizmu zwiększają efekty reverb oraz 39 pól eksploatacji brzmieniowej jakie użytkownik ma możliwość zagospodarować.

Cowon X7 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym oraz fioletowym.

Ceny: Cowon X7 – 120GB – 1299zl brutto, Cowon X7 – 140GB – 1499zl brutto.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Francuskie Wiko Mobile już w Polsce

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...