21/10/2010

E-Tip Glove – sposób na elektroniczne gadżety zimą

Elektroniczne gadżety i zima raczej nie idą w parze. Zdejmowanie rękawiczek na mrozie, by zadzwonić przy pomocy jednego z nowoczesnych telefonów z ekranem dotykowym to nic przyjemnego. Na szczęście przemarznięte dłonie w czasie kilkuminutowej rozmowy czy wyślizgujące się z rąk aparaty fotograficzne i odtwarzacze mp3 to już przeszłość.

The North Face wprowadził na rynek rękawice E-Tip. Rękawiczki wykonane z elastycznego materiału pokrytego silikonowymi wstawkami zapewniają dłoniom ciepło i pewny chwyt. Cienka tkanina syntetyczna X-Static, produkowana w ponad 20 oddzielnych etapach z wykorzystaniem jonów srebra, ma właściwości antybakteryjne i antystatyczne.

Cechą charakterystyczą tych rękawiczek jest jednak powłoka przewodząca na palcu wskazującym i kciuku pozwalającą na używanie elektronicznych gadżetów z ekranem dotykowym takich jak iPod, iPhone czy iPad. Koniec ze zdejmowaniem rękawiczek, by zadzwonić czy włączyć muzykę!


Lekkie, trwałe i szybkoschnące rękawiczki mogą być używane samodzielnie w dni cieplejsze oraz jako warstwa wewnętrzna, gdy mróz staje się naprawdę dokuczliwy. Dostępne kolory: Snow White, Black, Asphalt Grey
Cena: 89zł