17/09/2009

Edimax MA-2000: wszystkie multimedia w jednym miejscu

Najnowszy produkt firmy Edimax, MA-2000 stanowi integralną część zestawu kina domowego. Urządzenie pozwala na odtwarzanie na telewizorze filmów w formacie High Definition udostępnionych w sieci lokalnej. MA-2000 automatycznie wyszukuje udostępnione katalogi, dyski sieciowe, podłączone dyski USB oraz kamery sieciowe i przekazuje obraz do telewizora. Dzięki współpracy z kamerami Edimax IC-3010/Wg lub IC-7000PT/n adapter zamienia odbiornik TV w domowe centrum monitoringu, gdzie możliwy jest podgląd na żywo obrazu z podłączonych kamer.

Edimax MA-2000

Urządzenie posiada wbudowany megabitowy port LAN oraz umożliwia bezprzewodowe połączenie z siecią przy pomocy kompatybilnych bezprzewodowych kart USB. Popularne formaty audio i wideo, obsługiwane przez MA-2000 to: WMV, MPEG-4, DivX, Xvid, RVMB, RM, H.264, MP3, WMA, RA, MKV, ISO/IFO. Urządzenie pozwala przeglądać pliki graficzne w formatach: JPG, GIF, PNG oraz BMP, także w postaci pokazu slajdów z efektowną zmianą zdjęć. Wbudowany klient Bit Torrent pozwala na pobieranie z internetu i zachowywanie pobranych plików na podłączonym dysku USB a następnie odtwarzanie ich na telewizorze. Adapter mediów pozwala ponadto na odtwarzanie filmów z napisami w formacie srt.

Edimax IC-7000PTnNa wyposażeniu MA-2000 znajdują się kable: HDMI, S-Video oraz kompozytowy, zasilacz sieciowy, pilot zdalnego sterowania oraz statyw do postawienia urządzenia. Adapter konfigurowany jest przy pomocy pilota zdalnego sterowania przez wygodne w użyciu menu.

Cyfrowy adapter mediów jest dostępny w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów w sugerowanej cenie detalicznej 490 zł brutto. Wszystkie produkty Edimax objęte są standardową, dwuletnią, pełną gwarancją.