11/03/2010

Europejskie kino wkracza do tvscreen.pl

tvscreen.pl, platforma e-VOD, udostępniła użytkownikom sieci europejskie filmy sezonów 2008, 2009. Internauci już dziś mogą obejrzeć m.in. francuską komedię „Jeszcze dalej niż północ”, hiszpański horror „Wezwani”, czy animowany film „Łowcy smoków”.

Dobra wiadomość dla miłośników europejskiego kina, tvscreen.pl, w której swoje regularne premiery VOD mają filmy największych amerykańskich wytwórni, takich jak: Universal Pictures, Disney/Pixar, czy Tochstone Pictures, wprowadza do swojej oferty europejskie produkcje, które w sezonach 2008, 2009 zdobyły uznanie kinomanów.

Fanów kultowych, hiszpańskich horrorów „Inni” i „Sierociniec” z pewnością ucieszy mroczny film z obłędem w tle „Wezwani”(No-Do) z 2009 roku. Historia młodego małżeństwa z małą córeczką i niemowlęciem, które wprowadza się do opuszczonej, przedwojennej willi nad morzem. Internauci mogą już obejrzeć „Jeszcze dalej niż północ” (2008), najbardziej kasową komedię we Francji, którą zobaczył co czwarty mieszkaniec kraju nad Sekwaną, i która zdetronizowała kultową „Wielką Włóczęgę” a także zatopiła „Titanica”.

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą przeżyć estetyczną rozkosz i emocjonalne ukojenie w animowanej, fantastycznej krainie, na którą padł blady strach, wybierając europejską produkcję (Francja, Niemcy, Luksemburg) „Łowcy smoków” (2008). Wśród najnowszych filmów udostępnionych przez tvscreen.pl znalazły się również francuskie: „Dla niej wszystko” (2008) oraz „Dziewczyna z Monaco” (2008).

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest ponad 340 filmów. Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Filmy NBC Universal na tvscreen.pl

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...