14/08/2009

Firma PQI wyróżniła FEN tytułem Best Partner 2008

Power Quotient International (PQI) – producentów przenośnych modułów pamięci – wyróżnił Konsorcjum FEN tytułem „Best Partner 2008”. To czwarta z rzędu nagroda dla polskiego dystrybutora PQI.

FEN jest autoryzowanym dystrybutorem PQI od 2002 roku. W porównaniu do roku 2007, wzrost sprzedaży produktów PQI dystrybuowanych przez FEN wyniósł 93 proc.

PQI CoolDrive U339PQI i810

Najlepiej sprzedającymi się urządzeniami były w 2008 roku niezmiennie pamięci flash USB. Pozycję lidera – najchętniej kupowanego produktu PQI w Polsce – zachowały klasyczne flashe Cool Drive U339. Na drugim miejscu uplasował się model i810 z serii Inteligent Stick – jedna z najmniejszych pamięci USB na świecie, w postaci breloczka. Trzecie miejsce należy do modelu U172P, z linii Traveling Disc. Warto też odnotować zwiększony popyt na większe pojemności – pamięci o rozmiarze 4 GB stanowiły ponad 25 proc. sprzedaży.

PQI U172PKonsorcjum FEN jest dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) co oznacza, że zapewnia dla dystrybuowanych marek wsparcie handlowe, marketingowe i techniczne. Partnerzy zajmujący się sprzedażą produktów oferowanych przez Konsorcjum mogą liczyć na kompleksowe szkolenia produktowe i certyfikacyjne, oraz stałe akcje promocyjne.

www.fen.pl