16/09/2009

FUJIFILM J120 – Komsa Polska wzbogaca ofertę o aparaty

Komsa Polska wzbogaca swą ofertę o aparaty fotograficzne, zaczyna od nowości – FUJIFILM J120, nowego kompaktowego aparatu fotograficzny z klasy J.

Fujifilm wprowadził na rynek nowy kompaktowy aparat fotograficzny z klasy J. Aparat Fujifilm FinePix J120 jest nowym rozwiązaniem w tej rodzinie aparatów. Aparat wyposażono w matrycę o rozdzielczości 10 megapikseli i znany z jakości, obiektyw Fujinon z 3-krotnym zoomem optycznym.

Fujifilm j100

Aparat posiada funkcję Automatycznego Rozpoznawania Sceny (SR Auto). Wystarczy, że użytkownik skomponuje kadr, a inteligentna technologia automatycznie rozpoznaje fotografowaną scenę – portret, krajobraz, scenę nocną, makro, portret na kontrastowym tle, czy też obiekt na tle nocnej scenerii i optymalizuje ustawienia aparatu, by uzyskać jak najlepszy efekt w jakości zdjęcia. J120 posiada również funkcję Rozpoznawania Twarzy z redukcją czerwonych oczu. j120Funkcja ta identyfikuje twarze w kadrze i dobiera dla nich optymalną ostrość i ekspozycję, aby można było uzyskiwać perfekcyjne zdjęcia postaci. Łatwość wykonywania zdjęć wspomaga dodatkowo Stabilizacja Obrazu dająca zaskakujące efekty na uwiecznianych aparatem scenach akcji. Aparat wyposażono również w ekran LCD o wielkości 2,7”, składający się z 230 000 punktów.

Wszystkie wspomniane technologie kryją się w smukłym i stylowym korpusie o grubości 17.4mm. Filigranowe rozmiary oznaczają, że aparat bez trudu można wsunąć do kieszeni czy torebki, by zawsze mieć go przy sobie. Producent przygotował go w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i czarnej oprawie.

http://sklep.komsa.pl