09/10/2023

Fujitsu Select Innovation Award 2023 – konkurs dla Partnerów Fujitsu z całej Europy

Rozpoczęły się zgłoszenia projektów do dziesiątej już edycji konkursu Fujitsu Select Innovation Award 2023, który ma na celu nagrodzenie niezwykłych osiągnięć partnerów Fujitsu będących częścią międzynarodowego ekosytemu. Nagroda przyznawana jest partnerom, którzy realizują wyjątkowe projekty z korzyścią dla klientów oraz społeczeństwa.

W Polsce firma Fujitsu cały czas prężnie rozwija ekosystem partnerów, a globalnie jest to już ponad 500 podmiotów.

Fujitsu od lat jest zaangażowane w tworzenie inteligentnych społeczeństw zorientowanych na człowieka, a partnerzy odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu tego celu. – Nagrody Fujitsu Select Innovation Award wyróżniają partnerów, którzy z powodzeniem wykorzystują technologie i rozwiązania Fujitsu do napędzania transformacji cyfrowej, przynosząc korzyści klientom i społeczeństwu. – mówi Marcin Gwara, Channel Manager w Fujitsu Polska. – Nagrody te doceniają projekty, które wykorzystują wspólną wiedzę Fujitsu i partnerów, aby dostarczać rozwiązania zapewniające wyjątkową wartość. – dodaje.

Fujitsu Select Innovation Award 2023 – konkurs dla Partnerów Fujitsu z całej Europy

Projekty zgłoszone do Select Innovation Award oceniane są przez grono ekspertów Fujitsu, a szczególna uwaga zwracana jest na korzyści płynące dla przedsiębiorstw i szerszego wpływu społecznego.

Najwyższe oceny przyznawane są projektom, które znacząco przyspieszyły cyfrową transformację klientów. Eksperci biorą też pod uwagę wkład partnerów w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ jako odzwierciedlenie ich zaangażowania w pozytywne zmiany społeczne. Na ocenę projektu ma również wpływ skala współpracy między partnerami.

Partnerzy, którzy zostaną zakwalifikowani do finału konkursu moją możliwość uczestniczenia w pracach Rady Doradczej Partnerów Fujitsu. Jej członkowie wybierani są ze względu na wyjątkowe wyniki biznesowe  i mają wpływ m.in. w ustalaniu priorytetów w głównych obszarach strategicznych firmy. Zwycięski projekt (partner) Select Innovation Award 2023 otrzyma 10 000 EUR na rozwój sprzedaży i wspólną kampanię marketingową z Fujitsu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy partnerzy Fujitsu, a zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie Select Innovation Award. W pełni wdrożone projekty można zgłaszać do 20 października 2023 roku.

Marcin Majerek (Agencja LinkLeaders)