18/03/2010

GIGABYTE nagradza kreatywnych w konkursie „Increase Your Speed, Triple Your Power”

Rozpoczął się międzynarodowy konkurs GIGABYTE „Increase Your Speed, Triple Your Power”, którego głównym tematem są technologie USB 3.0 oraz GIGABYTE USB Power Boost.

Do końca kwietnia 2010 na stronie konkursu można prezentować swoje pomysły na urządzenia USB, które będą wykorzystywać zalety GIGABYTE USB Power Boost.

Uczestnicy konkursu mogą prezentować swoje pomysły zarówno w formie plików video, zdjęć jak i opisów. Wszyscy użytkownicy zarejestrowani na stronie konkursu mogą głosować na najlepsze ich zdaniem prace. Autorzy trzech najpopularniejszych projektów otrzymają nagrody w postaci płyt głównych GIGABYTE z serii H55M oraz dysków twardych A-DATA NH01 Portable Hard Drive.

Jednocześnie GIGABYTE będzie oceniał zaprezentowane pomysły przyznając im punkty za kreatywność, oryginalność oraz design. Autorzy trzech wyróżnionych w ten sposób prac otrzymają płyty główne GA-P55-USB3 oraz dyski A-DATA N002 Combo Flash Drive.

Także osoby oddające swoje głosy na prezentowane projekty mogą liczyć na wygraną. Każdy oddany głos odpowiada jednemu losowi na loterii. Jeden użytkownik może oddać maksymalnie 10 głosów dziennie. Po zakończonym konkursie wśród aktywnych użytkowników rozlosowana zostanie nagroda w postaci płyty głównej GIGABYTE GA-880GM-USB3.

Strona konkursu: http://usb3.gigabyte.com.tw/event

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Przenośny dysk SSD z interfejsem USB 3.0

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...