13/01/2010

„Głośniki” douszne Monster Turbine

Nowe słuchawki douszne Monster Turbine zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać mocny i czysty dźwięk w sposób zarezerwowany do tej pory dla słuchawek nausznych oraz głośników.

Wielokrotnie izolowane wkładki douszne nie dopuszczają niechcianego szumu z zewnątrz. Z kolei szybki mechanizm membranowy Monster Turbine z dużą dokładnością reaguje na dźwięki przesyłane z odtwarzacza. Słuchawki douszne Monster Turbine powstały z myślą o audiofilach, dla których nie liczą się suche liczby, ale faktyczna jakość odbioru.

Monster Turbine

– W przypadku słuchawek dousznych Monster Turbine zagwarantowaliśmy wyważone, gładkie pasmo przenoszenia bez szczytów i dolin typowych dla innych słuchawek. Dzięki temu wyeliminowano między innymi przesadne akcentowanie niektórych dźwięków – podkreślają inżynierowie z firmy Monster.

Jednym z podstawowych parametrów Monster Turbine jest bardzo głęboki bas, którym można cieszyć się niezależnie od rodzaju muzyki. To szczególnie dobra wiadomość dla miłośników hip-hopu, a więc gatunku, który wyjątkowo chętnie sięga po niskie tony. W paśmie tonów średnich dźwięki są czyste, żywe i bez przebarwień. Partie wokalne brzmią tak, jakby śpiewający znajdowali się w jednym pomieszczeniu razem z użytkownikiem słuchawek.

Monster Turbine

Również w paśmie tonów wysokich można cieszyć się każdym szczegółem dźwięków perkusyjnych: ostrym brzmieniem trójkąta czy delikatnym odgłosem talerza. Każdy szczegół słyszalny jest nawet przy małej głośności na dowolnym odtwarzaczu MP3.

Słuchawki Monster Turbine z oferty Hama wyposażone są w skórzany futerał oraz 5 par wkładek dousznych. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Monster Turbine na polskim rynku wynosi 499 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Nowy ultraszerokokątny obiektyw Nikona

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...