12/03/2012

Goclever DVR HD – wideorejestrator z diodami LED IR do pracy nocnej

Goclever Technology rozszerza swoją ofertę o zupełnie nową kategorię produktową: wideorejestratory samochodowe DVR. W sprzedaży jest już dostępny model GOCLEVER DVR HD, który wyposażono w polskie menu, a prostota i ergonomia obsługi zapewniają bezpieczeństwo nawet w trakcie kierowania pojazdem.

 

 

Każdy kierowca jest narażony na ryzyko uczestniczenia w stłuczce. Problem pojawia się wtedy, gdy żadna ze stron nie poczuwa sie do winy. W takiej sytuacji rozstrzygającym argumentem może być nagranie wideo. Zapis będzie pomocny także w przypadku sporu z ubezpieczycielem, gdy ten odmówi wypłaty odszkodowania. Ponadto nagranie może trafić do domowego archiwum np. jako miła pamiątka z wakacyjnego wyjazdu, który prowadził atrakcyjną wizualnie trasą.


Urządzenie dysponuje 2.5-calowym ekranem LCD TFT, który umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym, jak również odtwarzanie nagrań. Kamera wyposażona jest w 6 diod LED emitujących światło podczerwone, umożliwiających rejestrację obrazu nawet w absolutnej ciemności. Bardzo czuła, kompaktowa kamera nagrywa obraz o kącie 120 stopni i rozdzielczości od 640 x 480 px aż do 1280 x 960 px. Wideorejestrator pracuje cyklicznie – dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu automatycznie włącza się i wyłącza.


Pliki z nagraniami są rejestrowane na karcie SD w formacie AVI. Dzięki temu można je odtworzyć na dowolnym komputerze. Wbudowany port miniUSB 2.0 pozwala podłączyć GOCLEVER DVR HD do komputera PC lub innego urządzenia. Na karcie o pojemności 2GB można zapisać około 2 godzin nagrania. Po zapełnieniu karty najstarszy materiał jest usuwany, a zapis jest kontynuowany.


Kompaktowe wymiary i masa (220 g) sprawiają, że urządzenie zawsze można mieć pod ręką. Wideorejestrator może być zasilany z akumulatora o pojemności 800 mAh lub z gniazda zapalniczki.


Cena GOCLEVER DVR HD to 149 zł. W zestawie znajduje się uchwyt mocujący, ładowarka samochodowa i kabel USB. Producent oferuje na swoje urządzenia 24 miesięczną gwarancję door to door.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Intel wprowadza szybką serię dysków Intel SSD 520

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...