09/05/2012

Hebanowe słuchawki Krüger&Matz

Marka Krüger&Matz wprowadziła na rynek  drewniane słuchawki, które mają zadowolić najbardziej wymagających melomanów. Do oferty wprowadzono dwa modele: słuchawki douszne (model KM0108EB) oraz nauszne (model KM0880EB).

 

W słuchawkach Krüger&Matz zastosowano najwyższej jakości magnesy neodymowe, cewki CCAW oraz ultracienkie membrany. Wszystko po to, by zapewnić idealną jakość dźwięku. Dodatkowo produkty zostały wykonane z doskonałej jakości drewna hebanowego, co nadaje im naturalny i oryginalny wygląd. Użytkownik słuchawek Krüger&Matz ma czuć się wyjątkowo – drewniane wykończenie sprawia, że każdy produkt jest niepowtarzalny. W celu zminimalizowania strat sygnału w słuchawkach Krüger&Matz zastosowano kabel z miedzi beztlenowej OFC z powłoką TPE oraz wysokiej jakości pozłacane wtyki (3,5mm). Obydwa modele słuchawek dedykowane są do współpracy z iPhonem, iPodem, MP3, MP4, odtwarzaczami CD, telefonami komórkowymi, komputerami itp.

Słuchawki nauszne KM0880EB wyposażono w membrany o średnicy 50 mm i magnesy neodymowe, zapewniające dużą wydajność potrzebną dla osiągnięcia właściwej siły dźwięku. Produkt pracuje w częstotliwości 18Hz-22kHz z maksymalną mocą wejściową 50 mW. Nauszniki w słuchawkach wykonane zostały z miękkiej skóry i gwarantują doskonałą redukcję szumów. Mocna konstrukcja z solidnym pałąkiem i dwoma regulowanymi piankowymi poduszkami ma zapewnić maksymalny komfort użytkowania podczas długich godzin spędzonych na słuchaniu muzyki. Do zestawu dołączana jest przejściówka jack 6,3.

Słuchawki douszne KM0108EB bez problemu można zmieścić w kieszeni czy torebce. Konstrukcja obudowy sprawia, że produkt charakteryzują się nie tylko wygodą użytkowania, ale także bardzo dobrym dźwiękiem. Dodatkowo słuchawki dopasowują się do ucha, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się, że w trakcie słuchania ulubionej muzyki wypadną z uszu.  Produkt ma posiadać doskonałą izolację szumów. Średnica głośników z magnesami neodymowymi wynosi 8 mm. Zakres częstotliwości to 18Hz-22kHz z maksymalną mocą wejściową 10 mW. Długość kabla sięga 1,2 m. Do zestawu dołączone zostały także silikonowe osłony w rozmiarze S, M oraz L.

Produkty objęte są dwuletnią gwarancją dystrybutora, firmy Lechpol. Sugerowana cena detaliczna modelu KM0880EB to 229 zł, a KM0108EB 59 zł.