18/11/2020

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada.

“Sex to nie grzech” to produkcja z 2019, od niedawna dostępna na Netflixie w USA. Film był bardzo ciepło przyjęty nie tylko przez krytykę, ale i przez widzów. Wg dystrybutora filmu, tytuł jest drugim najpopularniejszym i najchętniej oglądanym filmem na Netflixie w USA w swojej kategorii. Teraz będą mogli go zobaczyć także polscy widzowie. Smaczku premierze dodaje fakt, że film, który był hitem na Netflixie za oceanem, w Polsce będzie można zobaczyć tylko na CDA Premium!

Główną rolę w filmie „Seks to nie grzech” gra Natalia Dyer, doskonale znana fanom serialu „Stranger Things” jako Nancy Wheeler. Tym razem Dyer gra nastolatkę, która odkrywa potrzeby własnej seksualności oraz… masturbacje. Bohaterka jest uczennicą konserwatywnej, katolickiej szkoły, gdzie podobne “problemy” nie są raczej mile widziane, a rozwiązaniem mają być… rekolekcję i modlitwa. Dla nastoletnich bohaterów filmu nie jest to raczej optymalne rozwiązanie ich dylematów.

Natalia Dyer, gwiazda Stranger Things, teraz w CDA Premium za sprawą brawurowej komedii “Sex to nie grzech”

Najnowsza produkcja z gwiazdą Stranger Things, jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, to brawurowa komedia poruszający ważne dla nastolatków sprawy w niewulgarny sposób. Wg amerykańskiego serwisu decider.com, zdecydowanie warto go zobaczyć. Będziecie mieli ku temu okazję już jutro, czyli 19 listopada 2020 – premiera tylko na CDA Premium: https://www.cda.pl/video/5886125e7/vfilm

CDA Premium nie zwalnia tempa. Odkąd wystartowali z projektem CDA Cinema to liczba nowości filmowych znacznie wzrosła. Do tej pory na platformy VOD trafiały filmy, które najpierw były ogrywane w kinach, jednak epidemia dużo w tym zakresie zmieniła. Jak widać po wysypie filmowych premier na CDA, epidemia niektórym firmom służy.

W CDA Premium to nie wszystkie nowości. Niedawno premierę miał tam kapitalny horror hiszpański “Numer 32”, a jeszcze w tym miesiącu zobaczymy kolejny horror. Tym razem będzie to film pt. „Alone” z 2020, z Donaldem Sutherlandem w jednej z głównych ról. Opis dystrybutora jest dość wymowny: “świat ogarnia chaos po wybuchu epidemii, a główny bohater barykaduje się w swoim mieszkaniu i w izolacji stara się przetrwać najgorsze. Szybko jednak okazuje się, że musi porzucić swoje schronienie…”. Jeżeli więc mało wam postapokaliptycznych wizji i nieco bardziej “krwawych” wariacji na temat prawdziwego wirusa, który opanował świat, to nie będziecie się nudzić.

Wszystkie filmy dostępne są w ramach CDA Premium. Usługa kosztuje 19,90 miesięcznie, ale możecie ją przetestować za darmo przez 14 dni.