14/09/2016

Huawei MateBook – mobilność z klasą

Na polskim rynku pojawił się właśnie Huawei MateBook – urządzenie 2w1. Jest bardzo cienki  i lekki – waży zaledwie 640g. Obudowa wykonana została z najwyższej jakości aluminium. Skórzane etui MateBook jest jednocześnie dotykową klawiaturą z technologią multi-touch, która umożliwia wygodne, płynne i precyzyjne rozpoznawanie ruchu palców.

Huawei MateBook został wyposażony w 12 calowy ekran o szerokim kącie widzenia dochodzącym do 160 stopni. Został on wykonany w technologii IPS i ma rozdzielczość 2160×1440, co zapewnia oglądanie zdjęć, filmów i materiałów graficznych w najwyższej jakości. Za pomocą rysika MatePen można nie tylko podpisywać dokumenty na dotykowym ekranie, ale także tworzyć skomplikowane rysunki czy schematy. Rysik rozpoznaje 2048 poziomów czułości i doskonale przechwytuje zróżnicowaną siłę nacisku bez opóźnień. MatePen może służyć jednocześnie jako pilot do prezentacji lub laserowy punktor.

Huawei MateBook

MateBook został wyposażony w najszybszy na rynku czytnik linii papilarnych. Gwarantuje on ekspresową identyfikację odcisku użytkownika za jednym dotknięciem. Wykorzystuje system rozpoznawania 360 stopni, który niweluje zakłócenia podczas odszyfrowywania. Wszystkie dane są bardzo dobrze chronione, a odblokowanie laptopa zajmuje ułamek sekundy.

Huawei MateBook jest dostępny w dwóch odsłonach: 4GB/128 RAM, Intel M3 w cenie 4399 PLN oraz 8 GB/256 RAM, Intel M5 w cenie 5799 PLN.

huawei-matebook-grey

(RED)