24/10/2012

humidor ZKes 453 – urządzenie do przechowywania cygar

Odpowiednie przechowywanie cygar przede wszystkim wiąże się ze stworzeniem dla nich idealnego klimatu. W procesie dojrzewania kluczową rolę odgrywają właściwa temperatura oraz poziom wilgotności. Liebherr stworzył urządzenie, które pozwala na przechowywanie cygar w idealnych warunkach, umożliwiających zachowanie ich jakości i aromatu.

 

Humidor ZKes 453 posiada precyzyjny, elektroniczny system kontroli z dotykową obsługą Touch, gwarantującą wyjątkowo łatwą i przyjemną obsługę. Temperaturę wnętrza można ustawiać z dokładnością co do stopnia, w zakresie od +16 °C do +20 °C. W zależności od potrzeb, wilgotność powietrza można regulować w zakresie od 68% do 75%.

Zintegrowane czujniki regulują zapotrzebowanie na wodę i zapewniają utrzymanie wilgotności na wybranym poziomie. Woda pobierana jest ze zbiornika o pojemności 1 litra. Optyczny wskaźnik informuje o konieczności uzupełnienia wody.

Stylowe wnętrze urządzenia wyposażone jest w dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji, wykonane z cedru hiszpańskiego. Umożliwiają wygodne składowanie i łatwy dostęp do przechowywanych cygar. Ponadto, firma Liebherr zadbała o odpowiednią prezentację wnętrza poprzez zastosowanie przeszklonych drzwi oraz przyciemnianego oświetlenia LED, nadającego urządzeniu elegancki wyraz. Dzięki zminimalizowanej emisji ciepła, diody LED nie wywołują wzrostu temperatury we wnętrzu.

Filtr z węglem aktywowanym dba o dopływ świeżego powietrza do urządzenia. Humidor ZKes 453 posiada także alarm otwartych drzwi oraz alarm zmiany temperatury, które dostarczą informacji w przypadku pojawienia się nieprawidłowości mogących negatywnie wpłynąć na przechowywane cygara.

 

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   emporiaELEGANCEplus - styl i bezpieczeństwo dla seniora

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...