29/09/2016

Run Profiler – inteligentna wkładka do butów

Run Profiler to inteligentna wkładka do butów, która precyzyjnie zbiera informacje pochodzące z czujników, analizując nasz każdy krok w technologii 3D. Zebrane i przeanalizowane dane pozwalają w łatwy sposób poprawić wydajność naszego organizmu, przez co treningi stają się efektywniejsze i przyjemniejsze.

Dokładna analiza kroków oraz oszacowanie zmęczenia organizmu umożliwia wyeliminowanie drobnych urazów, czy nawet większej kontuzji, które mogą pojawić się u mniej doświadczonych sportowców. Wkładka posiada także funkcję dokładnego zliczania spalonych kalorii. Wszystkie te informacje mogą być przekazywane w czasie rzeczywistym przez naszego personalnego asystenta, który udzieli nam niezbędnych wskazówek i rad odnośnie przebiegu naszego treningu.

Run Profiler jest niewiele grubszy od standardowej wkładki do buta, posiada antybakteryjną powłokę która dopasowuje się bardzo szybko do kształtu naszej stopy. Dzięki certyfikatowi IPX6 z wkładką możemy biegać bez problemu podczas deszczowej pogody.

Gadżet łączy się ze smartfonami z systemem Android lub iOS dzięki technologii Bluetooth, posiada wbudowaną baterię oraz pamięć, w której można przechować do 10 godzin aktywności bez potrzeby synchronizacji. Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego kabla MicroUSB. Produkt ma kosztować ok 399 zł. Do sprzedaży trafi na przełomie października i listopada.

Run Profiler - inteligentna wkładka do butów

(RED)