11/12/2014

iPhone odporny na (prawie) wszystko

Firma LifeProof wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om. Produkty LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach. Obudowy zabezpieczają telefon przed śniegiem, lodem, wodą oraz kurzem, co pozwala użytkownikom zabrać nowego iPhone’a na niemal każdą wyprawę.

Użytkownicy będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch modeli. Model „fre” dostępny będzie w pierwszej kolejności. Wyposażony został w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i działaniem wody. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania. Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, nie wpływając równocześnie na jakość dźwięku.

Druga nowość to ochronna obudowa z serii „nuud”, która w odróżnieniu do innych produktów tego typu, nie została wyposażona w folię pokrywającą wyświetlacz. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność – urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m.

Firma LifeProof wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om

Model „fre” dostępny będzie w pierwszej połowie grudnia, w cenie 329 złotych. Model „nuud” wejdzie do sprzedaży na początku stycznia 2015 roku – jego cena nie została jeszcze ustalona.

(RED)