27/05/2009

iSource z iOmega

Firma iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce oraz iOmega, producent masowych systemów storage podpisały umowę dystrybucyjną. Na mocy porozumienia, iSource zaoferuje swoim klientom pełne portfolio urządzeń iOmega, zarówno dla rynku SOHO, użytkowników prywatnych jak i sektora MSP. iOmega to kolejna firma z sektora „storage”, z którą iSource podpisał w tym roku umowę dystrybucyjną.

Podpisana umowa obejmuje pełną ofertę produktową iOmega, od dysków mobilnych, przez rozwiązania dedykowane dla rynku SOHO i cyfrowego domu, a kończąc na zaawansowanych urządzeniach typu NAS. Ciekawostką dla polskich mac-userów będzie dostępna w sprzedaży seria dedykowanych dysków, preformatowanych specjalnie dla komputerów Mac oraz zbudowanych zgodnie z zasadami designu marki Apple.

iomega2
– Jesteśmy przekonani, że dzięki niezawodności i intuicyjnej obsłudze, produkty iOmega zainteresują polskich konsumentów – mówi Rafał Marcinkowski product manager odpowiedzialny w iSource S.A. za dywizję Storage i Networking. iOmega zadbała również o użytkowników, którym zależy na bezpieczeństwie danych. Każdy dysk jest wyposażony w pakiet do archiwizacji danych – oprogramowanie Retrospect oraz 2GB pamięci dyskowej online w serwisie Mozy.

iomega

iOmega to kolejna firma z sektora „storage”, z którą iSource podpisał w tym roku umowę dystrybucyjną. W ofercie polskiego dystrybutora pojawiły się wcześniej produkty takich firm jak Promise, iDowell czy Belkin.