04/12/2009

Jarek „pasha” Jarząbkowski odpowiada w CyberTV 36i6

W piątek (4 grudnia) o godzinie 18.00 na ekranach monitorów miłośników gier komputerowych oraz fanów sportów elektronicznych ponownie zagości internetowy program CyberTV 36i6 transmitowany na żywo ze studia interaktywnej telewizji lookr.tv. W nadchodzącym „odcinku” rozmowa toczyć się będzie wokół gry Counter Strike 1.6, a tuż obok prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zasiądzie jeden z graczy drużyny D-Link PGS.

Gościem specjalnym programu będzie Jarek ‘pasha’ Jarząbkowski, postać dość charakterystyczna na polskiej scenie gry Counter-Strike 1.6.

Jarek "pasha" Jarząbkowski

W ostatnim czasie wraz z drużyną D-Link PGS zajął drugie miejsce podczas polskich rozgrywek AlleGra 2009, a już 12 grudnia wraz z czwórką tegorocznych zwycięzców światowych rozgrywek World Cyber Games 2009, zespołem AGAiN poleci do Chin, gdzie walczyć będzie o najwyższe trofea w turnieju World E-sport Masters 2009.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek 4 grudnia o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego na żywo będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Mocne uderzenie Cyberareny36i6