21/08/2014

Jerzy Bartman w Ericssonie

Jerzy Bartman dołączył do Ericssona i objął stanowisko dyrektora sprzedaży rozwiązań IT. Będzie odpowiadał za sprzedaż rozwiązań informatycznych w tym OSS/BSS dla operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

Jerzy BartmanEricsson w krótkim czasie stał się liderem w obszarze IT dla telekomów, dzięki nakładom na badania i rozwój IT oraz przejęciom liderów rynku w kluczowych obszarach np. ConceptWave, Telcordia, Mediaroom – powiedział Jerzy Bartman, nowy dyrektor sprzedaży rozwiązań IT w firmie Ericsson. – Zdecydowałem się związać z Ericssonem, ponieważ ta firma w sposób unikalny łączy doświadczenie stricte telekomunikacyjne z IT. Stanowi to potencjał niezbędny do realizacji skomplikowanych transformacji w obszarach OSS/BSS, czy outsourcingu tych środowisk – dodał.

Poprzednio Jerzy Bartman był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań dla sektora telekomunikacyjnego w Comarch S.A. Z tą firmą był związany od 1994 gdzie kolejno pełnił rolę programisty, kierownika projektu i dyrektora działu wdrożeń systemów BSS. Doświadczenie zdobywał również pracując w Biurze Zmian TPSA, gdzie współtworzył strategię zarządzania klientami kluczowymi, oraz El-Net S.A., gdzie był odpowiedzialny za budowę działu informatyki i wdrożenie kluczowych systemów BSS i ERP.

(RED)