27/07/2010

Just Mobile do iPhone’a, iPoda i Maca

W sprzedaży są już dostępne akcesoria Just Mobile do urządzeń marki Apple. W czasie wakacyjnych podróży z pewnością przydadzą się: uchwyt samochodowy do iPhone’a – Xtand Go, a także przenośna bateria Gum Plus, która może współpracować m.in. z iPhonem i iPodem. Z kolei wzornictwo podkładki pod mysz Alupad ma zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników Maców.

Uchwyt Xtand Go to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy iPhone‘ów, którzy często podróżują samochodem. Przymocowany do szyby lub deski rozdzielczej samochodu – zabezpieczy telefon podczas jazdy oraz usprawni jego obsługę. Uchwyt wyposażono w przyssawkę wraz z mechanizmem szybkiego i wygodnego mocowania.

Dwa kulkowe łożyska zapewniają możliwość obrotu w dowolnym kierunku, aby w pełni dopasować ustawienie iPhona do potrzeb użytkownika. W korpusie uchwytu ukryto niewielki śrubokręt umożliwiający dokręcenie łożysk w przypadku ich obluzowania. Dodatkowo, dzięki specjalnym klipsom montażowym, uchwyt może obsłużyć także inne urządzenia (np. nawigację GPS).

Z kolei Just Mobile Gum Plus to przenośna bateria o pojemności 4400mAh oraz o wysokim natężeniu prądu na wyjściu (do 1000mA), która może być szczególnie przydatna w sytuacjach ograniczonego dostępu do stałego źródła zasilania. Dzięki Gum Plus można dłużej rozmawiać, słuchać muzyki, korzystać z Internetu lub oglądać filmy wideo na iPhonie, iPodzie lub innych urządzeniach zasilanych przez USB. Bardzo przydatna jest diodowa sygnalizacja, która umożliwia precyzyjne kontrolowanie stanu naładowania baterii. Urządzenie charakteryzuje się nietuzinkowym wzornictwem, które zostało docenione w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award 2010.

Z myślą o wymagających użytkownikach komputerów Mac, zaprojektowana została unikatowa podkładka pod mysz Alupad.

Znakomicie sprawdza się ona przy obsłudze myszek optycznych i laserowych, a antypoślizgowe stopki zapewniają stabilne położenie na każdym stole lub biurku. O szczególnym charakterze podkładki decyduje eleganckie i trwałe anodyzowane aluminium, z którego jest wykonana oraz nowoczesne wzornictwo, które nada każdemu miejscu pracy wyjątkowy wygląd. Alupad, podobnie jak bateria Gum Plus, jest laureatem nagrody Red Dot Design Award 2010.

Cena uchwytu Xtand Go to110 zł brutto. Bateria Just Mobile Gum Plus kosztuje 199 zł, a zakup podkładki Alupad to wydatek 200 zł.

Akcesoria dostępne są w ofercie partnerów Konsorcjum FEN – dystrybutora marki Just Mobile w Polsce.