02/10/2016

Logitech C922 Pro Stream – dla graczy i vlogerów

Logitech zaprezentował nową kamerkę stworzoną z myślą o streamerach – Logitech C922 Pro Stream. Urządzenie pozwala na transmitowanie i nagrywanie video w jakości HD 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę lub 720p w 60 fps.

Dołączony do zestawu statyw umożliwia łatwe ustawienie kamerki pod odpowiednim kątem, a dzięki rozwiązaniom Personify użytkownik może zmienić tło w trakcie transmisji. Dodatkowo każdy kupujący otrzyma 3-miesięczną licencję premium na XSplit – oprogramowanie do nagrywania i streamowania wideo.

Kamera dla vlogerów i graczy

Logitech C922 Pro Stream umożliwia transmisję video w jakości HD z szybkością 60 fps, dzięki czemu obraz jest płynny, a każdy detal widoczny dla oglądających z taką samą ilością klatek jak w grze. Dodatkowo dzięki funkcji inteligentnego rozpoznawania kształtów, urządzenie oferuje automatyczną zmianę tła. To rozwiązanie pozwala na nałożenie obrazu pokazującego gracza na transmisje z gry przy użyciu takich aplikacji do streamingu jak OBS czy XSplit.

Dzięki automatycznej korekcie jasności obrazu, funkcji autofocus i możliwości nagrywania pod wieloma kątami, obraz pozostaje czysty, nawet przy słabym świetle. Ponadto dwa wielokierunkowe mikrofony niwelujące hałas z otoczenia, zapewniają czysty i wyraźny dźwięk. Logitech C922 Pro Stream Webcam jest dostępna w cenie 399 złotych.

(RED)