21/06/2016

Nowa kamera sportowa Kruger&Matz KM 198

To, co zwraca uwagę w nowości Kruger&Matz to kompaktowa obudowa, która skrywa dwa ekrany. Główny ekran LCD o przekątnej 2” i rozdzielczości 320×240 px, ułatwia nawigowanie po menu oraz umożliwia odtwarzanie zapisanych filmów i zdjęć. Na froncie urządzenia umieszczony został dodatkowy ekran OLED o przekątnej 0,95”, dzięki któremu można na bieżąco kontrolować pracę urządzenia.

Maksymalna rozdzielczość nagrań rejestrowanych za pomocą kamery Kruger&Matz wynosi 3840×2160 px przy prędkości 30fps. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości do 12Mpx z możliwością wyboru trybu fotografowania. W zależności od upodobań użytkownik może wykonać pojedyncze zdjęcie lub całą serię, a także skorzystać z trybu samowyzwalacza. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi KM 198 wraz z obrazem rejestruje także dźwięk. Wszystkie nagrania i zdjęcia można zapisać na karcie microSD do 32 GB, natomiast podłączenie rejestratora za pomocą złącza microHDMI bezpośrednio do telewizora lub monitora, umożliwia podziwianie uchwyconych momentów na dużym ekranie.

Rejestrator KM 198 posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji EZ iCam, można śledzić rejestrowany obraz na tablecie lub smartfonie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcemy w łatwy i szybki sposób zapisać i udostępnić nagrany materiał swoim znajomym np. w mediach społecznościowych. Cena urządzenia 599 złotych.

Nowa kamera sportowa Kruger&Matz KM 198

(RED)