21/07/2016

Kawasaki wkracza z elektryczną deską

Kawasaki wprowadza na polski rynek Hoverboard KX-PRO – pierwszy z nowej kolekcji mobilnych pojazdów dla aktywnych. Elektryczna deska pomoże zadbać nam o kondycję fizyczną, zachować sprawność, ćwiczyć równowagę wyglądając przy tym modnie i zjawiskowo. Na elektrycznej desce Kawasaki przemierzymy nie tylko chodniki, place czy bulwary lecz także będziemy mogli zapuścić się w bardziej niedostępny teren.

Wygodę jazdy zapewnią szerokie opony o rozmiarze 6,5 cala, natomiast za znakomitą dynamikę odpowiadają dwa silniki, każdy o mocy 250 W. Świetna rozrywka jest możliwa dla każdego, kto nie przekroczy wagi 100 kg. Możliwie najdłuższą jazdę zapewnia świetnie zbalansowany wymienny akumulator, jest on na tyle lekki, że nie powoduje zbytniego zwiększenia masy całej deski, a jednocześnie zapewnia przejechanie 20 km dystansu. Hoverboard rozpędzimy się do maksymalnej prędkości 15 km/h.

Jakby tego było mało deska posiada także wyjątkowe możliwości jazdy w terenie – możemy wjechać nią na 30 stopniowe wzniesienia. W odkrywaniu nieprzetartych szlaków pomoże także spory 11 cm prześwit, dzięki któremu nie musimy ograniczać się do jazdy po wyznaczonych trasach. Zastosowana klasa wodoszczelności IP54 pozwoli użytkować deskę Hoverboard KX-PRO bez obawy o jej zniszczenie na wskutek zabrudzeń, pyłów, kurzowi czy zachlapaniu.

Po skończonej jeździe w łatwy sposób przeniesiemy naszego Hoverboard’a dzięki niewielkiej masie 10 kg, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi zaledwie 3 godziny, status naładowania baterii sygnalizuje nam skuteczna dioda LED.

Hoverboard KX-PRO

(RED)