21/06/2010

Kibicuj z Samsung Apps

Specjalnie dla fanów piłki nożnej Samsung Electronics przygotował aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps. Każdy miłośnik piłki nożnej może teraz bezpłatnie pobrać 1Goal i Kickoff2010, a 100 tys. pierwszych użytkowników zyska szansę umieszczenia w swoich komórkowych zbiorach gry Real Football 2010.

„Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to najbardziej ekscytujące sportowe wydarzenie roku 2010” – powiedział Kanghyun Kwon, vice president Media Solutions Center, Samsung Electronics. „Oferując naszym klientom trzy nowe aplikacje powiązane tematycznie z futbolem, chcemy wspólnie z nimi przeżywać to piłkarskie święto.”

Real Football 2010, która w zeszłym roku była jedną z najpopularniejszych aplikacji w sklepie Samsung Apps, pozwala poczuć prawdziwe piłkarskie emocje. Gracze mogą wybierać spośród 245 drużyn z 8 światowych lig. Aplikacja jest dostępna dla telefonu Wave S8500.


Drugą futbolową propozycją jest 1GOAL – już teraz każdy posiadacz telefonu Wave S8500 może przyłączyć się do największych piłkarskich sław, światowych autorytetów oraz najważniejszych organizacji charytatywnych i poprzeć inicjatywę 1GOAL Education for all. Trzecią z promocyjnych propozycji Samsung Apps jest Kickoff 2010, za pośrednictwem której wszyscy fani piłki nożnej zyskują szybki dostęp do najważniejszych mundialowych informacji – wyników, statystyk i relacji z odbywających się podczas mundialu meczów.


Wszystkie trzy futbolowe aplikacje będą dostępne w 13 krajach, w tym w Polsce. Będzie można je bezpłatnie pobrać, odwiedzając sklep z aplikacjami www.samsungapps.pl Promocja potrwa do 25.06.2010.