26/10/2009

Kompaktowy odtwarzacz mp3 od TRANSCENDA

TRANSCEND zaprezentował odtwarzacz MP330, który wyróżnia się prostym designem, kompaktowymi wymiarami oraz wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

Urządzenie firmy TRANSCEND obsługuje nie tylko standardowe formaty plików muzycznych takie jak MP3, WMA, WAV, ale także format FLAC oraz pliki zabezpieczone WMA-DRM10. Zaawansowany equalizer obejmuje siedem trybów, w tym jeden ustawiany przez użytkownika, pozwalający dopasować dźwięk do jego indywidualnych preferencji.

mp330

Dźwięk odtwarzany przez MP330 cechuje się wysoka jakością, na co wpływa wysoki stosunek sygnału do szumu wynoszący ponad 90 dB. Urządzenie posiada dodatkowe funkcje takie jak nagrywanie muzyki z urządzeń zewnętrznych np. z odtwarzacza CD, funkcja powtarzania A-B, różnorodna prędkość odtwarzania oraz dyktafon przydatny na wykładach lub podczas spotkań. MP330 oferuje także możliwość słuchania radia oraz tryb karaoke. Obsługę tych funkcjonalności umożliwia prosty i intuicyjny interfejs oraz przyciski nawigacji.

mp330mp330

Prosty design, małe wymiary i niska waga czynią MP330 urządzeniem niezwykle kompaktowym. Wyświetlacz OLED sprawia, że pojawiający się na nim tekst jest widoczny z każdego kąta patrzenia. Dzięki wyjściu USB MP330 może również służyć jako przenośne urządzenia do przechowywania danych.

mp330

MP330 dostępny jest w trzech wersjach pojemnościowych: 2, 4 i 8 GB oraz dwóch kolorystycznych: białej i czarnej. Przewidywana cena detaliczna odtwarzacza MP330 o pojemności 2 GB wynosi 116 zł brutto, 4 GB –  133 zł brutto, a 8 GB – 174 zł brutto.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Serwis smartfonów jak laboratorium chemiczne

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...