25/11/2011

Kruger&Matz – dla miłośników car audio

Od niedawna miłośnicy mocnych dźwięków mogą znaleźć na rynku nową ofertę sprzętu car audio marki Kruger&Matz. Produkty te charakteryzują się ciekawym designem, dużą mocą wyjściową, jak również stabilnym działaniem i niewielkimi zniekształceniami dźwięku.

Konstrukcja i wygląd wzmacniaczy Kruger&Matz to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania miłośników  car audio. Szeroki wybór sprzętu zadowoli zarówno osoby ceniące naturale, mocne brzmienie, jak też zwolenników czystego dźwięku. W ofercie Kruger&Matz znaleźć można dwu, czterokanałowy i pięciokanałowy wzmacniacz szerokopasmowy, a także monoblok do subwoofera. Dopełnieniem oferty jest seria głośników samochodowych.

Wzmacniacze Kruger&Matz to połączenie odpowiednich parametrów mocy, stabilnego działania i czystego brzmienia. Kanały szerokopasmowe we wzmacniaczach zapewniają czysty dźwięk o niskich zniekształceniach oraz generują potężną dawkę mocy, zgodną ze standardem klasy D. W stopniach mocy zastosowano przełączane tranzystory o dużej obciążalności pozwalające uzyskać dynamikę i sprawność na poziomie 85-90% przy małych zniekształceniach. Wysoka sprawność umożliwia stosowanie mniejszych zasilaczy, radiatorów i obudów.

Kanały szerokopasmowe wyposażono w elektroniczne zwrotnice o zmiennej częstotliwości posiadające filtry dolnoprzepustowe z redukcją 12db/Okt oraz filtry górnoprzepustowe 12dB/Okt, a także wzmocnienia basów. Monoblok i pięciokanałowy wzmacniacz systemowy posiadają możliwość zdalnej kontroli subwoofera, dzięki czemu ich użytkownicy mogą dowolnie dopasowywać poziom basów zza kierownicy. Wzmacniacze Kruger&Matz pracują stabilnie przy obciążeniu 2 Ohm. Dodatkowo wyposażone są w przełączniki zmiany pasma (LPF i HPF), a także diodę sygnalizującą niebezpieczeństwo ewentualnego zwarcia i przegrzania.

Wybrane modele np. KM1001 oraz KM1002 zostały wyposażone w wyjścia RCA typu przejściowego, ułatwiające zainstalowanie całego systemu składającego się z kilku urządzeń. Wzmacniacz pięciokanałowy KM1005 posiada filtr subsonic umożliwiający podanie najniższego pasma akustycznego na głośnik.

Do każdego wzmacniacza dołączony jest adapter ułatwiający podłączenie kabli o dużej średnicy. Całość uzupełnia atrakcyjny design niewielkiej i łatwej w montażu czarnej obudowy.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Hebanowe słuchawki Krüger&Matz

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...