14/03/2012

Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD czy jednak telewizor?

Marka Krüger&Matz oferuje przenośne urządzenie KM0001, którego funkcje sprawiają, że jest to produkt idealny na długie godziny podróży. Oprócz możliwości odtwarzania wielu rodzajów plików z DVD, CD, pamięci USB i kart SD i MMC, urządzenie ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Wydłużone godziny podróży autem czy pociągiem mogą znudzić każdego. Podczas długich wakacyjnych wypadów nie każdy lubi też brak informacji o tym, co się dzieje na świecie lub w ulubionym serialu. A co jeśli nie wybieramy się do kilku gwiazdkowego hotelu wyposażonego w media, tylko na camping lub pod namiot? W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będzie przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz KM0001.

Przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz posiada kolorowy, 9 calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800×480 pikseli. Dzięki niemu oglądanie filmów, czy ulubionych programów telewizyjnych będzie doskonałą rozrywką w niezachwianej jakości.

Dzięki przenośnemu DVD Krüger&Matz KM0001 zachowamy także kontakt ze światem. A to dlatego, że urządzenie wyposażone jest w tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie MPEG4.  Dzięki dołączonej antenie odbiór telewizji cyfrowej będzie możliwy zarówno podczas wyjazdów, jak też w domu po podłączeniu  urządzenia do telewizora.

Do zestawu dołączona jest także przejściówka gniazda antenowego, dzięki której do KM0001 można podłączyć dowolną antenę o lepszych parametrach, aby cieszyć się telewizją w cyfrowej jakości nawet w najdalszych zakątkach naszego kraju.

Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia przez 2 godziny. Jednak dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu sprzęt można ładować w trakcie jazdy, bez konieczności przerywania odtwarzanego programu.

Przenośne DVD Krüger&Matz potrafi odtwarzać wiele rodzajów popularnych formatów np. DVD, MPEG-4, DVIX, CD, HDCD, CD-R, CD-RW Picture CD zapisanych na nośnikach DVD, CD, pamięciach USB oraz kartach SD i MMC. Do produktu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 550 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   ZyXEL – mocne wejście na rynek IPTV

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...