26/09/2010

Laptop Lenovo IdeaPad Y560 z certyfikatem Cybersportu

Najnowszy multimedialny notebook Lenovo IdeaPad Y560 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport, organizatora jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce.

Certyfikacja poświadcza, że urządzenie mobilne Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Notebook został przetestowany przez zespół Cybersport i będzie promowany w środowisku graczy przez Łukasza ‘LUq’ Wnęka, wielokrotnego Mistrza Świata gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy tej produkcji komputerowej.

Właściwości oraz cechy charakterystyczne laptopa Lenovo IdeaPad Y560 w tym m.in. wydajność procesora i karty graficznej zostały poddane skrupulatnym testom, które na łamach strony internetowej Ligi Cybersport zaprezentowano w formie wyczerpującej recenzji.

Warto również dodać, że uczestnicy imprezy LAN’owej Games Festival Łódź 2010, która odbędzie się w dniach 1-3 października 2010 r. będą mieli okazję poznać możliwości i sami ocenić walory komputera Lenvo IdeaPad Y560.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Prestigio w ofercie iSource

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...