19/08/2015

Legenda polskiego zegarmistrzostwa ze statuetką Stevie Awards

Legendarny polski zegarek Błonie, który po 45 latach nieobecności wrócił na rynek, zdobył nagrodę na prestiżowym międzynarodowym konkursie Stevie International Business Awards. Marka otrzymała srebrną statuetkę w kategorii Startup Roku (Consumer Products Industries).

Za marką Błonie stoi ogromna tradycja i sentyment wielu Polaków, dlatego każda nagroda jest jednocześnie hołdem dla historii naszego kraju i rodzimego przemysłuprzyznają Michał Dunin i Maciek Maślak, właściciele marki Błonie.

International Business Awards to dowód uznania za osiągnięcia i pozytywne wpływy światowych organizacji i profesjonalistów. W tym roku konkurencja była duża. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 3 700 projektów z 60 krajów. Nagrody przyznało jury składające się z przeszło 200 profesjonalistów z całego świata, którzy oceniali zgłoszenia od maja do sierpnia br. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 23 października w Toronto.

Nowy model odświeżonej marki Błonie – pierwszy po 45 latach – ukazał się w 2014 roku w limitowanej i numerowanej serii liczącej 500 sztuk. Premiera zegarka w całości zaprojektowanego w Polsce, inspirowanego m.in. produkowanym w latach 60. ubiegłego wieku modelem Zodiak, została niezwykle ciepło przyjęta przez polskich fanów zegarmistrzostwa. W ciągu pierwszego miesiąca sprzedanych zostało 121 zegarków First Edition.

zegarek Błonie

(RED)