22/03/2010

LG PK950 – telewizor plazmowy z nowej linii LG Infinia

LG Electronics prezentuje nowy telewizor PK950 o bardzo dobrym obrazie, szerokim dostępie do treści internetowych i eleganckiej stylistyce.

Zastosowanie w najnowszym telewizorze LG filtra TruBlack oraz funkcja THX Bright Room gwarantują wysoką jakość kolorów i głęboką czerń. Dzięki zastosowaniu stylistyki BORDERLESS telewizor LG PK950 wygląda jak jednolita tafla szkła w smukłej obudowie i z bardzo wąską ramką wokół ekranu.

Kolejną zaletą modelu PK950 jest dostęp do Internetu. Dzięki funkcji NetCastTM użytkownicy mogą korzystać z serwisów internetowych (Google Picasa, YouTube i AccuWeather). PK950 daje także możliwość połączenia telewizora z komputerem i przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi. Certyfikat zgodności ze standardem DLNA (Digital Living Network Alliance) gwarantuje łączność zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Posiadacze LG PK950 mogą też zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Bezprzewodowe połączenie z LG Media Box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne, pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego jedynie do zasilania.

PK950 posiada również wbudowany Inteligentny Czujnik, który automatycznie dostosowuje i optymalizuje kontrast i jasność obrazu, a także balans bieli oraz ustawienia koloru w zależności od natężenia i barwy światła w pomieszczeniu.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Dwa nowe zestawy Micro HI-FI DVD firmy LG

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...